Kurumsal

NK ÇELİK

NK Çelik, 2007 yılında Nilay Alpaslan ve Kerim Eren tarafından İstanbul'da kurulmuştur. Firma ortaklarımız, sektördeki uzun süreli kurumsal tecrübelerini NK Çelik bünyesinde birleştirerek, yurtdışı pazarlarda müşterilere özel çözümler üretmiş ve uzun dönemli iş ortaklıkları geliştirmiştir.

2015 yılı itibari ile yurtiçinde ihtiyaç duyulan kaliteli, tecrübeli ve güvenilir tedarikçi eksikliğini görüp, bu ihtiyaca yönelik hizmet vermek üzere, Kerem Külekçi'nin ortak olarak şirket bünyesine katılmasıyla yurtiçinde de faaliyetlerine başlamıştır.

Çözüm ortaklarından aldığı olumlu geri bildirimlerden güç alarak, Türkiye’nin farklı bölgelerinde, müşterilerine daha yakın olmak ve hızlı çözüm üretmek adına yeni ortaklıklar kurmuştur.

2016 yılında Batı Anadolu’da hizmet vermek için Etkin Boru ve Profil Sanayi Ticaret Limited Şirketi, 2017 yılında İç Anadolu bölgesinde Karbon Çelik Anonim Şirketi, 2019 yılında da Marmara bölgesinde Ayaz Boru Profil Sac Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firması ile ortaklık yapmıştır.

Nk Çelik, sürekli olarak değişen ve gelişen müşteri taleplerine yönelik çelik üreticilerine yön vererek, uzmanı olduğu ürün gruplarında iş ortaklıklarına devam etmektedir.

nk steel

Değerlerimiz

Adil ve güvenilir olmak

Yüksek kaliteyi hedeflemek

Müşterilerine değer katmak

Yenilikçi ve yaratıcı olmak

Paylaşımcı olmak